Комбикорм

Комбікорм для тварин ТМ «Лани» Херсон, Україна
Підприємство «Лани» виробляє повнораціонні комбікорми для: дорослої птиці (кури, качки, гуси) універсальний; курчат та курей-несучок; курей бройлерів; для перепелів; кролів; поросят та свиней; індичат та індиків; телят та корів; ягнят та овець; риби.

Комбікорм у сільськогосподарській галузі займає дуже важливе місце. Особливо це стосується інтенсивної відгодівлі домашніх тварин.

Для ефективного вирощування тварин потрібні основоположні компоненти корму: амінокислоти, що забезпечують повноцінне білкове харчування; мінеральні речовини, які підвищують міцність шкарлупи яєць і скелета; вітаміни, які сприяють росту і здоров’ю птиці. Звичайні окремі рослинні культури не здатні забезпечити ефективність приросту ваги тварин, внаслідок чого втрачається час на вирощування, а також саме головне — збільшуються витрати, які негативно впливають на фінансовий результат бізнесу. Повноцінне годування тварин можливе лише при збалансованості раціонів, які повинні задовольняти потреби тварин в поживних, мінеральних та біологічно активних речовинах. Окремих продуктів, які містили б усі необхідні для організму тварини поживні речовини у потрібному співвідношенні, не існує.

Комбікорм у значній мірі допомагає організувати більш ефективне годування тварин, що позитивно позначається на на зростанні та репродуктивності поголів’я.

Розрахунком та оптимізацію рецептури кормів займаються досвідчені фахівці нашого підприємства, шо дозволяє досягти максимальних результатів у промисловому вирощуванні тварин, а також у домашніх господарствах.

Комбікорм ТМ «Лани» має безліч переваг, основні з яких:

ефективні прирости живої маси при оптимальних витратах корму
скорочення періоду формування у птиці шкаралупи, збільшення маси яйця та яйценосності
сприяє формування у птиці оперення та щільного пуху
попереджує кокцидіоз
добре засвоюється у організмі молодняку та дорослих особин
підвищує життєві сили маточного поголів’я та пришвидшує зростання молодняку
сприяє підвищенню резистентності до захворювань
заощаджує кошти на вирощуванні поголів’я
сприяє загальному розвитку вашого бізнесу

====

До складу комбікормів, вироблених нашим підприємством, входять тільки натуральні та високопоживні інгредієнти, основу яких складають: кукурудза, пшениця, ячмінь, пшеничні висівки, макуха соєва, шрот соняшниковий, шрот соєвий, вапнякове борошно, сіль, вітамінно-мінеральний комплекс, амінокислоти, рибне борошно, ферментні препарати.
Особливістю наших кормів є те, що вони розроблені за індивідуальними рецептурами, що дозволяють зберігати комбікорм протягом 6-х місяців, без зміни показників якості та користі компонентів. Окрім кормів ми пропонуємо Вам постійну консультацію наших співробітників.
Комбікорм для індиків та індичат
Комбікорм для кролів
Комбікорм для перепелів
Комбікорм для бройлерів
Комбікорм для курчат