Комбікорм для бройлерів

Бройлерне виробництво – це найбільш ефективна і динамічна галузь в агропромисловому комплексі. Генетичне удосконалення сучасних кросів бройлера вимагає більш професійного ставлення до годівлі для забезпечення генетичних потенціалів птиці і відповідно прибутковості виробництва.

годування курей

Високопродуктивні кури мають дуже високий рівень обміну речовин, що, у свою чергу, вимагає раціонів (комбікормів), збалансованих з максимальною ефективністю

Фахівці нашого підприємство ТМ «Лани»  розробили найбільш ефективний набір компонентів за енергетичною та вітамінною цінністю в комбікормі ТМ «Лани», який забезпечує високу рентабельність виробництва курей бройлерів.

Високий рівень поживної цінності для курей-бройлерів за весь період вирощування забезпечується за рахунок збалансованих високоякісних компонентів: кукурудзи, пшениці, ячменю, соєвою макухи, соняшникової макухи, рибного борошна, дріжджів кормових, трав’яного борошна, соєвої олії, фосфатів, вапняку мінералів та вітамінів для бройлерів.

Для інтенсивного росту курчат-бройлерів дуже важливо забезпечити в раціоні зміст незамінних амінокислот, зокрема метіоніну, лізину та цисті ну що є в комбікормах ТМ «Лани». Одночасно дуже важливою умовою вирощування бройлерів є дотримання необхідного режиму мікроклімату, освітлення, підстилки.

Головне у вирощувані м’ясних курчат-бройлерів – це забезпечить їх швидкий ріст і одержати за 40-45 днів тушки високої якості, масою 2,8-3,0кг. З мінімальними витратами комбікормів на одиницю приросту.

Цього досягають насамперед згодовуванням курчат висококалорійних кормі, збалансованих за сирим протеїном, незамінними амінокислотами, особливо метіоніном і лізином, вітамінами, макроелементами і мікроелементами.  

Щоб птиця росла здоровою їй ще потрібне:

  1. Свіже тепле повітря тому необхідно забезпечить вентиляцію та відповідний температурний режим. Різка зміна температури недопустима оскільки курчата-бройлери дуже чутливі до холоду і протягів.
  2. Необхідно постійно контролювати температуру у пташнику
  3. Низька вологість в перший день вирощування призводить до зниження імунітету, затримки росту курчат та неоднорідністю поголів’я 
  4. Постійна перевірка якості води разом з постійним її постачанням відчутно впливають на економічний результат господарства.
  5. Співвідношення води до корму 2:1

Використання комбікорму ТМ «Лани» дає можливість одержати в 43-45 денному віці бройлерів живою масою 2,8-3,0кг., із забійним виходом 85-90%,

Виходом їстівних частин тушки -60-65%.

При цьому найбільш цінне біле м'ясо – грудиний м’яз складає 32-35% від загальної маси м’яса.

Витрати комбікорму за весь період вирощування одного курчати-бройлера складають ≈3,900кг.

Бажаємо успіхів у бізнесі!

Склад повнораціонного комбікорму для бройлерів
Інгрідієнти,%
Вид комбікорму
Бройлер старт Бройлер зростання Бройлер фініш
Кукурудза 39 35 40
Пшениця 10 10 5
Ячмінь 5 9.4 8
Горох   3 5
Соняшниковий шрот 10 12 15
Соєвий шрот 15.9 12 10
Дріжджі кормові 6 5 4
Борошно рибне 7 5 4
Борошно м'ясо-кісткове   2 2.5
Борошно трав'яне 3 3 3
Сіль 0.3 0.3 0.3
Мелокальційфосфат 0.8 0.3 0.2
Вапняк + мушля 2 2 2
Премікс 1 1 1
Всього 100 100 100
Середньодобове споживання корму (г/голову) 20-60 60-110 110-180