Рекомендації по розведенню індиків

Повнораціонні комбікорми для індиків дозволяють вирощувати не тільки здорову, а й з відмінними смаковими властивостями м’яса, птицю, без антибіотиків, гормонів та штучних стимуляторів росту.

Склад: кукурудза, пшениця, макуха соєва, шрот соняшниковий, масло соєве, ензими, вапняк, сіль кухонна, монокальцій фосфат, вітамінно-мінеральна суміш, кокцидіостатик.

100% натуральний продукт. Комбікорм повністю забезпечує індиків енергією, білком, амінокислотами, мінералами, мікро-макроелементами та вітамінами.

Термін придатності складає 6 місяців.

Гроверний комбікорм для індиків застосовується з 9 тижня життя. Фінішерний комбікорм для індиків застосовується з 16 тижня життя. До складу кормів входить тільки добірна, високоякісна сировина, що відповідає найжорсткішим європейським нормам і стандартам. Грануляція кормів відбувається при гранично допустимих температурах, це дозволяє зберегти всі корисні активні речовини і вітаміни.

Продукція торгової марки Лани - це відмінне здоров'я Ваших тварин і птиці, максимальна інтенсивність їх росту, швидкий економічний ефект та прекрасні смакові властивості м'яса.

Рекомендації по розведенню індиків

 1. Протягом першого тижня вирощування індичата досить чутливі до температури навколишнього середовища, тому у цей час бажано її ретельно контролювати та підтримувати на належному рівні. Слід також протягом всього періоду вирощування в приміщеннях для індиків створювати помірну вентиляцію без протягів та надлишкової вологості.

 2. Протягом всього періоду вирощування (відгодівлі) індики повинні бути забезпеченими достатньою кількістю високоякісного корму та чистою питною водою з вільним доступом до неї.

 3. Напувалки та годівниці повинні бути розташовані на такому рівні, щоб індики безперешкодно могли у будь-який час ними користуватися. Кількість індиків на одну напувалку або годівницю не повинно перевищувати 50 голів. Завжди тримайте годівниці чистими та сухими.

 4. У разі утримання у закритих приміщеннях, з 4-тижневого віку для індичат бажано використовувати штучний світловий режим. Тривалість світлового дня повинна складати не менше 18 годин.

 5. Для більш ефективного вирощування та інтенсивної відгодівлі рекомендовано утримувати індичат в закритих приміщеннях. Це дозволить створити кращий догляд за ними.

 6. Площа утримання індиків забезпечується із розрахунку 4 самця або 6 самок на квадратний метр. Регулярно міняйте підстилку в приміщеннях.

 7. Робіть вакцинацію індиків у віці п’яти тижнів проти хвороби Н’юкасла та віспи.

Корисні поради:

 • Слідкуйте за постійною наявністю достатньої кількості чистої та свіжої води в напувалках.

 • Завжди тримайте годівниці чистими.

 • Змінюйте підстилку регулярно.

 • Слідкуйте за тим, щоб у приміщенні, де знаходиться птиця не було протягів та вологості.

 • Робіть вакцинацію індиків у віці п’яти тижнів проти хвороби Н’юкасла та віспи.